Ayder’de Konaklama ve Yeme İçme gibi diğer ihtiyaçlar nasıl sağlanıyor?

Ayder’de Konaklama ve Yeme İçme gibi diğer ihtiyaçlar nasıl sağlanıyor? için yorumlar kapalı

AYDER KONAKLAMA VE DİĞER İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAYACAĞINIZ YERLER

Ayder Yaylasın’da konaklama ve diğer ihtiyaçlarını nasıl karşılayacağınız , diğer illerden oraya nasıl ulaşacağınızı merak etmekte haklısınız.Çünkü yayla olarak tanıtılan bu yere giderken, bilmeyenler için orada zaruri ihtiyaçlarını karşılama konusunda tedirgin olmaktalar.

Ayder yaylası başlı başına Rize’de bulunan cennet diyarlarından birisidir. Konaklama, yeme içme gibi alt yapısal hizmetleri yönünden turizm etkinlikleri sayesinde oldukça doygun bir yayladır. Bu sebeple de yılın farklı dönemlerinde binlerce kişi tarafından ziyarete gelinmektedir. Ayder yaylası turizm faaliyetlerine renk katan festivallere ev sahipliği yaparken bölgede bulunan konukları tatilden muhteşem bir zevk almaktadır. Kültürel alışveriş konusunda da bölgeye gelen konuklar gerek manevi değerleri açısından gerekse de maddi değerler açısından dinlenebileceğinden ötürü Ayder yaylası son yıllarda oldukça hızlı adımlarla turizm sektörüne ismini kazımaktadır. Bu canlılık ülke ekonomisi yerel ekonomi hususunda bölgenin rahatlamasını ve yeniliklere daha da açık hale gelmesini sağlamıştır. Yaylada oldukça fazla etkinlik düzenlenmektedir.

 

Ayder yaylasında oldukça fazla konaklama imkanı mevcuttur.Yaz aylarında yaşanan yoğunluk sebebiyle önceden rezervasyonunuzu yaptırmanızı öneririz.Çok sayıda otel ve pansiyon hizmet sunmaktadır,hatta bu yaylada yaşayan insanlardan evlerini kiraya verenlerde olmaktadır.

 

Ayder’de  Konaklama ve Yemek-İçmek Rehberi 

Ayder OTELLERİ

Ayder PANSİYONLARI

Ayder LOKANTALARI

ACENTALAR